وبلاگ مقالات آموزشی سپینا

راهکار نرم افزاری ERP برای شرکت های کوچک و متوسط

برای هر کسب و کاری حتی شرکت های کوچک و متوسط (SME)، داشتن یک راهکار نرم افزاری ERP به‌عنوان یک عنصر کلیدی برای موفقیت شرکت محسوب می شود.
سیستم erp

سیستم ERP چگونه به بهبود کسب و کارتان کمک می کند؟

بهترین سیستم های ERP ابزارهای چند منظوره عالی هستند که کسب و کار شما را بهبود داده و سبب افزایش کارایی، توان عملیاتی و کاهش هزینه ها می شوند.
بهترین نرم افزار erp

در انتخاب بهترین نرم افزار ERP چه ویژگی هایی را بررسی کنیم؟

راهکارهای نرم افزاری یکپارچه (ERP) امروزی عملکردهای مالی و عملیاتی ضروری را یکپارچه و خودکار می کنند و مجموعه ای از داده ها را از منابعی از جمله خرید، فروش، دارائی ها، حقوق و دستمزد و گزارش مالی را ارائه می دهند

ERP چیست؟ و نقش آن در شرکت های موفق چگونه است؟

ERP یک نرم افزار مدیریت کسب و کار است که به هماهنگی و مدیریت تمام فعالیت های تجاری یک کسب و کار کمک می کند و اطلاعات را در تمام سطوح سازمان در دسترس قرار می دهد. پیاده سازی ERP بر کل سازمان از جمله فرآیندها، افراد و فرهنگ آنها تأثیر می گذارد.
ارزش گذاری انبار

روش های ارزش گذاری انبار

در این مقاله به روش های ارزش گذاری انبار، روش های ارزش گذاری موجودی، فرق روش های fifo و lifo و میانگین پرداخته شده است.
صندوق های بازنشستگی در ایران

صندوق های بازنشستگی در ایران

صندوق های بازنشستگی به عنوان سرمایه گذاران نهادی، به موجب اسناد مصوب سازمان های بین المللی در سرمایه گذاری های خود باید از اصولی مانند داشتن اهداف مشخص، تعادل امنیت و سودآوری، استقلال از مداخلات دولت و مسئولانه بودن سرمایه گذاری، پیروی کنند.
نرم افزار بهای تمام شده

نرم افزار بهای تمام شده و کاربرد آن در حسابداری مدیریت

نرم افزار بهای تمام شده در ارائه گزارش های در لحظه و دقیق از هزینه های ساخت محصول و خدمات کاربرد و تولید گزارشات مدیریتی کاربرد دارد.
erp چیست؟

ERP چیست و چه کاربردهایی دارد؟

ERP یا نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع سازمانی، نرم‌افزاری تجاری است که تمام جنبه‌های کسب‌وکار شما را به‌صورت یکپارچه اجرا می‌کند. ERP مجموعه ای از برنامه های نرم افزاری هستند که در یک پلتفرم طراحی شده اند.ERP «ماژول‌هایی» برای برنامه‌های کاربردی سازمانی مانند حسابداری، انبارها، مدیریت نقدینگی، مدیریت امور مشتریان، تولید و بهای تمام شده و حسابداری هستند طراحی می شوند.
بهترین نرم افزار حسابداری

بهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت های کوچک و متوسط

نرم‌افزارهای حسابداری کم هزینه که به‌صورت بسته های آماده یکپارچه می باشند می توانند انتخاب مناسبی برای کسب‌وکارهای متوسط و کوچک که به گزارش های ساده حسابداری نیاز دارند باشند.

نرم‌افزار حسابداری یکپارچه ضرورتی برای شرکت های متوسط

در این مقاله خصوصیات نرم افزارهای یکپارچه حسابداری مناسب برای شرکت های متوسط و کوچک بیان شده است که در انتخاب نرم افزار حائز اهمیت است.

نرم افزار پخش مویرگی سرد و گرم

راهکار یکپارچه پخش مویرگی سرد و گرم راهیار بر بستر اینترنت اجرا می شود و کلیه حوزه های انبار، فروش، پخش مویرگی سرد و گرم را پوشش می دهد و قابلیت اتصال و دریافت اطلاعات از انواع سخت افزارها را دارد
کانال های توزیع

کانال توزیع چیست و چه اجزایی دارد؟

اصطلاح "کانال توزیع" به روش هایی اطلاق می شود که توسط یک شرکت برای ارائه محصولات یا خدمات خود به مصرف کننده نهایی استفاده می شود.

نرم افزار یکپارچه مالی برای شرکت های متوسط و کوچک

نرم افزارهای یکپارچه مالی به خودکارسازی فرآیندهای کسب و کارهای کوچک تا متوسط کمک می کند تا ضمن آسانتر کردن جریان فرآیندهای کار، مدیریت کسب و کار را نیز امکانپذیر نمایند.
نرم افزار حسابداری ابری

ویژگی های اساسی نرم افزار حسابداری ابری

از ویژگی های نرم افزارهای حسابداری ابری كاربری آسان، هزینه كمتر و امنیت بالاتر می باشد و از طریق اینترنت از هر مكان جغرافیایی می توان با رعایت پروتكل های ارتباطی به سیستم ها دسترسی داشت و از آنها استفاده کنید.
پخش سرد و گرم

پخش سرد و گرم

یکی از موضوعات مهمی که در حوزه داد و ستد جایگاه ویژه‎ای را به خود اختصاص داده است نحوه فروش و توزیع کالا است. پخش مویرگی با دو نوع پخش سرد و گرم توانسته است به خوبی جایگاه خود را در شبکه های فروش تبیین کند. پخش سرد و گرم راهیار سپینا با توجه به نیاز بازار و تجربه علمی موفق می تواند انتخاب خوبی باشد.
انبارگردانی

انبارگردانی در نرم افزار انبار

امروز كمتر شركتی وجود دارد كه از نرم افزار مكانیزه انبار استفاده نكند. یكی از قابلیت های نرم افزار انبار، امكان انبارگردانی می باشد.
راهکار پخش

نرم افزار پخش در راهکارهای یکپارچه

یکی از مهمترین موضوعاتی که مدیران با آن مواجه هستند تصمیم گیری در باره کانال های پایدار توزیع و فروش محصولات خود می باشد چرا که این تصمیم به معنای رساندن محصول تولیدشده به مصرف کنندگان در زمان و مکان مناسب با رعایت مسئولیت های اجتماعی و محیط زیست می باشد که می تواند باعث ارتقای جایگاه شرکت در بین رقبا شود و زمینه ساز اعتماد مشتریان به شما فراهم کند. اینجاست که راهکار نرم افزاری پخش برای کسب و کارها بسیار حائز اهمیت می شود.
مالیات و بیمه در نرم افزارها

مالیات و بیمه در نرم افزارها

رشد و توسعه كسب وكارها بدون توجه به قوانین مالیاتی و بیمه، آنها را با خطرپذیری بزرگی مواجه می كند و آگاه نبودن به مسائل مالیاتی و بیمه می تواند سازمان ها را با چالش های جدی مواجه كند.