راهیار ابری

مناسب برای کسب و کارهای بزرگ و خیلی بزرگ

راهیار ابری، راهكار ابری شركت سپینا برای مدل كسب و كارهای بر پایه اینترنت و با فناوری رايانش ابری است. الگویی تازه همسو با آخرين فناوری های نوين جهت پاسخ گويي به نياز كسب و كارهايي كه مي خواهند با سرعت بالا و سطح امنيت مطلوب و بدون نياز به سرور و سخت افزار پرهزينه از اين راهكار استفاده نمايند.

سپینا هم‌سو با فناوری‌های روز دنیا، راهکارهای نرم‌افزاری خود را با فناوری رایانش ابری عرضه کرده است. راهیار ابری مجموعه‌ای از نرم افزارهای حسابداری و مالی، فروش، پخش، خرده‌ فروشی، منابع انسانی، مدیریت تولید، حسابداری مدیریت، انبار تدارکات و هوشمندی تجاری ابری است.

با به‌کارگیری نرم افزار راهیار ابری شما بی‌نیاز از خرید سرور و سخت‌افزار، از طریق اینترنت و در بستری امن، به سرورهای سپینا وصل می‌شوید. در این حالت نیازی نیست امتیاز نرم‌افزار را خریداری کنید. کافی است هزینه‌ی اشتراک را متناسب با نیاز سازمانتان بپردازید و از یک راهکار نرم‌افزاری قدرتمند بهره‌مند شوید. افزون‌ بر این، با بالاترین استانداردهای امنیتی، از امنیت داده‌های سازمان‌ خود اطمینان داشته باشید.

راهیار ابری

حوزه های محصولی راهیار ابری

مدیریت مالی

نرم افزارهای راهکار مالی ضمن برخورداری از سهولت ثبت گردش و عملیات های این حوزه، ابزارهایی با ویژگی های کاربردی را جهت فراهم سازی اطلاعات برای تصمیم سازی ها و دسترسی سریع به گزارشات در اختیار مدیران و کاربران سازمان ها قرار داده است.

مدیریت بازرگانی

از دستاوردهای راهکار بازرگانی کنترل عملیات، کالا و گردش فرم ها در سطح سازمان، شعب و مراکز مختلف با استفاده از ابزارهای ساده همراه با دسترسی سریع و آسان به گزارشات در بسترهای مختلفی ارتباطی ازجمله شبکه محلی و اینترنت است.

منابع انسانی

دسترسی سریع کارکنان به مشاهده اطلاعات طبقه‌بندی شده خود از طریق پورتال، اس ام اس، ایمیل (کارکرد، فیش حقوقی، مرخصی و …) از دستاوردهای راهکار منابع انسانی است که همراه با سرعت و دقت محاسبات جبران خدمت در رضایتمندی کارکنان موثر است.

اتوماسیون اداری

کارها و نامه ها را با دقت و سرعت در سازمان جاری نموده و با گزارش مسیر و آخرین وضعیت اقدامات آن کنترل و ردیابی موثرتری را در تمامی شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ (گروه شرکتها) با کارتابل‌های یکپارچه تجربه نمایید.

حسابداری مدیریت

محاسبات دقیق قیمت تمام‌شده محصولات در بازار رقابتی و پوشش انواع روش‌های فرایندهای بهای تمام‌ شده، مدیریت را در تصمیمات کلان و نیل به اهداف سازمان همراهی می‌نماید. راهکار حسابداری مدیریت به گونه ای طراحی شده که ضمن پوشش فعالیت‌های مورد نیاز اکثر کسب و کارها، از انعطاف برای پوشش فرایندهای کسب و کارهای مختلف و سادگی عملیات به همراه گزارشات تحلیلی برخوردار باشد.

مدیریت پیمان

مدیریت و کنترل پیشرفت مالی پیمان ها (کارفرمایی و پیمانکاری) از مزایای استفاده از نرم افزارهای راهکار مدیریت پیمان است. پوشش فرایند انواع صورت وضیعت ها ( عادی، اصلاحی، تعدیل و … ) و همچنین کنترل و ردیابی ابلاغیه، اصلاحیه و الحاقیه پیمان را انجام دهید.

اتوماسیون فرایند

فرم ها و فرایندهای خود را طراحی و اتصال به فرایندهای داخلی و خارجی (Integration) سازمان را مدیریت نمایید. تهیه گزارشات کامل و به موقع از هر مرحله فرایندهای طراحی شده و تشخیص رویه های قابل بهبود، دستاورد استفاده از این راهکار است.

1395 - تمامی حقوق این سایت برای شرکت سپینا محفوظ است.

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید