راهکارهای سازمانی راهیار

نرم افزارهای یكپارچه سازمانی راهیار، راه حل‌هایی برای انواع كسب و كارها را شامل می شود. راهیار یك راهكار یكپارچه سازمانی می باشد كه حوزه های مختلف سازمانی از قبیل حوزه مالی، منابع انسانی، بازرگانی، حسابداری مدیریت و تولید را پوشش می دهد راهكارهای سازمانی راهیار فقط نیازهای عملکردی یک حوزه مانند امور مالی، بازرگانی، تولید یا منابع انسانی را برطرف نمی‌کند بلکه با نگاهی جامع به فرایند، نیازهای یک سیستم اطلاعاتی كه شامل چند حوزه می شود را برآورده می کند و داده هایی که یکبار در هر یک از نرم افزارها وارد می شوند در دسترس هر نرم افزار دیگری که به این داده ها نیاز دارد، قرار می گیرد و منجر به بهبود قابل توجهی از طریق بهبود ثبات و یکپارچگی داده ها می شود.
راهكارهای یكپارچه سازمانی راهیار برای هلدینگ ها، تجارت الكترونیک (e.commerce)، نفت و پتروشیمی، سیمان و فرآورده های معدنی، تجهیزات پزشكی، شركت های پخش گرم و سرد، صنایع سلولزی، قطعه سازی، پیمانكاری، لجستیک بار، ذوب و ریخته‌گری و سایر صنایع مناسب می باشد.

ویژگی های راهکارهای سازمانی راهیار

 • اجرای نرم‌افزارها در شبکه‌‌محلی و از راه‌‌‌دور در بستر اینترنت (Notebook,Mobile,Tablet,PC)

 • سادگی ورود اطلاعات و کاربرد آسان همراه با سرعت بالای عملیات روزانه

 • استفاده یکپارچه توسط شرکتهای گروه (Holding) ودر دفاتر و شعب (Multi Office)

 • رابط کاربری چند زبانه: فارسی، انگلیسی و عربی و … (Multi Lingual)

 • اجرای نرم افزارها به صورت فرایندی (BPM) گردش کار سیستمی

 • چند ارزی (ریال، دلار، یورو و …) و انتخاب ارز پایه (Multi Currency)

 •  فناوری روز دنیا با معماری سرویس گرا SOA و قالب پیاده سازی (.Net)

 • سرویس هشداردهنده خودكار (Service Event Notification)

 • استفاده از پایگاه داده SQL Server بدون وابستگی به ورژن خاص

 • امکان یکپارچگی با سایر نرم افزارهای سازمان (System Workflow Engine)

 • امکان الصاق ضمائم و مستندات به کلیه فرم‌های عملیات روزانه درهمه سیستم‌ها و بایگانی آن

 • کارتابل جامع (Portal) اجرای همه سیستم ها در یک رابط کاربری

حوزه های محصولی راهیار

مدیریت مالی

مدیریت مالی

نرم افزارهای راهکار مالی ضمن برخورداری از سهولت ثبت گردش و عملیات های این حوزه ، ابزارهایی با ویژگی های کاربردی را جهت فراهم سازی اطلاعات برای تصمیم سازی ها و دسترسی سریع به گزارشات در اختیار مدیران وکاربران سازمان ها قرارداده است.

مدیریت بازرگانی

مدیریت بازرگانی

از دستاوردهای راهکار بازرگانی کنترل عملیات، کالا و گردش فرم ها در سطح سازمان، شعب و مراکز مختلف با استفاده از ابزارهای ساده همراه با دسترسی سریع و آسان به گزارشات در بسترهای مختلفی ارتباطی ازجمله شبکه محلی و اینترنت است.

منابع انسانی

منابع انسانی

دسترسی سریع کارکنان به مشاهده اطلاعات طبقه‌‌بندی شده خود از طریق پورتال، اس‌ ام‌ اس، ایمیل (کارکرد، فیش‌‌ حقوقی، مرخصی و…) از دستاوردهای راهکار منابع انسانی است که همراه با سرعت و دقت محاسبات جبران خدمت در رضایتمندی کارکنان موثر است.

اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری

کارها و نامه ها را با دقت و سرعت در سازمان جاری نموده و با گزارش مسیر و آخرین وضعیت اقدامات آن کنترل و ردیابی موثرتری را در تمامی شرکت های زیر مجموعه هلدینگ (گروه شرکت‌ها) با کارتابل‌های یکپارچه تجربه نمایید.

حسابداری مدیریت

حسابداری مدیریت

محاسبات دقیق قیمت تمام‌ شده محصولات در بازار رقابتی و پوشش انواع روش‌های فرایندهای بهای تمام‌ شده، مدیریت را در تصمیمات کلان و نیل به اهداف سازمان همراهی می‌نماید. راهکار حسابداری مدیریت به گونه ای طراحی شده که ضمن پوشش فعالیت‌های مورد نیاز اکثر کسب و کارها، از انعطاف برای پوشش فرایندهای کسب و کارهای مختلف و سادگی عملیات به همراه گزارشات تحلیلی برخوردار باشد.

مدیریت پیمان

مدیریت پیمان

مدیریت و کنترل پیشرفت مالی پیمان ها (کارفرمایی و پیمانکاری) از مزایای استفاده از نرم افزارهای راهکار مدیریت پیمان است. پوشش فرایند انواع صورت وضیعت ها (عادی، اصلاحی، تعدیل و…) و همچنین کنترل و ردیابی ابلاغیه، اصلاحیه و الحاقیه پیمان را انجام دهید.

مدیریت پیمان

اتوماسیون فرایند

فرم ها و فرایندهای خود را طراحی و اتصال به فرایندهای داخلی و خارجی (Integration) سازمان را مدیریت نمایید. تهیه گزارشات کامل و به موقع از هر مرحله فرایندهای طراحی شده و تشخیص رویه های قابل بهبود، دستاورد استفاده از این راهکار است.

استقرار

استقرار

بررسی و تحلیل نیاز مشتریان براساس تجارب موفق قبلی در صنایع مشابه مشتری و همراهی با مدیران و کارکنان مشتری جهت شناخت نیازها و ارائه راهکار مناسب و اجرایی در استقرار موفق سیستم‌ها بسیار موثر بوده و تاثیر به‌سزایی در پاسخگویی به نیازها و ایجاد ارزش در سازمان مشتریان دارد.

پشتیبانی

پشتیبانی

پشتیبانی به‌موقع و مناسب به روش‌های دسترسی سریع (به صورت آنلاین) جهت صرفه‌جویی در زمان است و همچنین پشتیبانی حضوری در زمان‌های مورد نیاز مشتریان، توسط تیم‌های متخصص در هر حوزه تضمین خدمات مطمئن و قابل دسترس می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد راهکارهای متناسب سپینا

راهکار بازرگانی

راهکار بازرگانی

راهکار پخش

راهکار پخش

راهکار تولید

راهکار تولید

راهکار پیمانکاری

راهکار پیمانکاری

راهکار تجارت الکترونیک

راهکار تجارت الکترونیک

تجربه مدیران با راهکارهای سازمانی سپینا

اخذ گزارشات تحلیلی از هر نقطه و هر مکان از طریق بستر اینترنت با Mobile, Notebook, Tablet و… راهکارهای فرایندی BPMS برای مکانیزه نمودن فرایندهای جاری سازمان و قابلیت اتصال به سایر سیستم های خاص مجموعه، استفاده یکپارچه توسط شرکت های گروه (Holding) و در دفاتر و شعب (Multi Office)، ابزارهای توسعه پذیر همزمان با گسترش و بهبود مستمر فرایندهای کسب و کار

گزارشات مرور فروش سریع و آسان (مشتری، کالا، مسیر، مناطق، بازاریاب و…) در هر نقطه و مکان از طریق بستر اینترنت با Mobile , NoteBook , Tablet و … . تعیین و تغییر مستمر سیاست های فروش در دوره های مورد نیاز و تعریف پروموشن، تخفیفات، اشانتیون کالا، پورسانت و … . راهکارهای خاص مورد نیاز بر اساس فعالیت کسب و کار مانند فروش عمومی، فروشگاهی و یا پخش سرد و گرم . کنترل عملیات سازمان فروش همراه با سهمیه بندی محصولات، رزرو کالا و کنترل موجودی انبار.

مبتنی بر معماری سرویس گرا (SOA) و قابل نصب بر روی سرورهای خارج سازمان (Data Center) قابلیت نصب سرویس ها روی سرورهای متعدد در صورت نیاز (Scalability) پشتیبانی توزیع شدگی جغرافیایی سازمان در بستر (Lan , Wan , Internet) با پهنای باند کم درگاه های ارتباطی جهت یکپارچگی (integration) با سیستم های خاص موجود در سازمان. عدم وابستگی به نسخه خاص بانک اطلاعاتی و امکان استفاده از آخرین نسخه آن. امکان توسعه نرم افزار توسط تیم فنی مشتری در زیرساخت (ADF) و اجرای یکپارچه در محیط سیستم های موجود

سادگی ثبت عملیات در نرم افزارها و سرعت تهیه گزارشات، مرور حساب، کالا، دریافت و پرداخت و… ، راحتی کاربران مالی در استفاده از سیستم ها و دارابودن فرم های یکسان در کل نرم افزارها، تعیین مجوز و مسئولیت کاربران در دسترسی به اسناد و فعالیت های اجرایی هر کاربر، اجرای فرایندهای مالی در شرکت های گروه (Holding) و در دفاتر و شعب (Multi Office) به صورت متمرکز (تجمیع و تلفیق)

نگهداری اطلاعات، سوابق و مستندات پرسنل با ایجاد فیلدهای تکمیلی مورد نیاز فرایندهای منابع انسانی جذب، استخدام، آموزش، مأموریت، رفاهی، بیمه تکمیلی و… . دسترسی سریع کارکنان به مشاهده اطلاعات طبقه بندی شده خود از طریق پورتال، پیامک و ایمیل (کارکرد، فیش حقوقی، مرخصی و…) رویه ی مختلف محاسبه جبران خدمت کارکنان (دستمزد، اصلاحات و معوقات، سنوات، مأموریت، مرخصی، عیدی، پاداش، تسویه و …)

1395 - تمامی حقوق این سایت برای شرکت سپینا محفوظ است.

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
تماس با ما

آدرس:
تهران، میدان توحید، ضلع جنوبی میدان، خیابان پرچم، پلاک 37


تلفن:
02166569320 الی 23  و 91070120–021


فکس:
02166569320


ایمیل:
info@Sepina.ir