راهکار نرم‌افزاری راهیار پلاس یا راهیار پیشرفته

مناسب برای کسب و کارهای خیلی بزرگ

راهکار نرم‌افزاری راهیار پلاس یا راهیار پیشرفته شرکت سپینا برای پاسخگويی کسب‌ و ‌کارهای خيلی بزرگ و سازمان های بزرگ كه حجم اطلاعات بزرگ خصوصيت اين نوع از كسب و كارها می باشد تولید شده است. اين محصول توسعه‌پذير، جامع و یکپارچه، سريع با استفاده از کمترین منابع و حرفه‌ای مبتنی بر آخرین فناوری‌های روز است که فرایندپذیر بوده و توزیع‌شدگی جغرافیایی را به‌خوبی پوشش می‌دهد.

خصوصيت كسب و كارهای خيلي بزرگ حجم اطلاعات خيلي زياد آنها می باشد كه بايد ضمن حفظ امنيت اطلاعات، سرعت ذخيره و بازيابی اطلاعات از اهميت بالايی برخوردار باشد. اطلاعات یا پایگاه داده (Database) در شركت سپينا به نحوی طراحی شده است كه این مجموعه داده‌ها به صورت و شکل‌های مختلف به یکدیگر مرتبط شده اند و اطلاعات به شکل ساخت‌یافته‌ای (Structured) نگهداری می شوند به نحوی كه پاسخگوی مناسبی برای كسب و كارهای خيلی بزرگ باشند تا ضمن ذخیره و بازیابی اطلاعات به سرعت سریع و با قابليت اطمینان مناسب فعاليت جاری اين شركت ها را پشتيبانی نمايد.

کسب و کارهای خیلی بزرگ

برخی از ویژگی های راهیار پلاس یا راهیار پیشرفته:

  • معماری سرویس گرا (SOA)
  • استفاده از فرآیند Scrum
  • به کارگیری روش های تحلیل و طراحی شی گرا
  • استفاده از تکنولوژی NET 4.0.
  • زبان برنامه نویسی #C
  • نصب و اجرای نرم افزارها در مراکز توزیع شده
  • مبتنی بر فرایندهای به روز
حجم اطلاعات بزرگ

حوزه های محصولی راهیار پلاس یا راهیار پیشرفته

مدیریت مالی

نرم افزارهای راهکار مالی ضمن برخورداری از سهولت ثبت گردش و عملیات های این حوزه، ابزارهایی با ویژگی های کاربردی را جهت فراهم سازی اطلاعات برای تصمیم سازی ها و دسترسی سریع به گزارشات در اختیار مدیران و کاربران سازمان ها قرارداده است.

مدیریت بازرگانی

از دستاوردهای راهکار بازرگانی کنترل عملیات، کالا و گردش فرم ها در سطح سازمان، شعب و مراکز مختلف با استفاده از ابزارهای ساده همراه با دسترسی سریع و آسان به گزارشات در بسترهای مختلفی ارتباطی ازجمله شبکه محلی و اینترنت است.

منابع انسانی

دسترسی سریع کارکنان به مشاهده اطلاعات طبقه‌بندی شده خود از طریق پورتال، اس ام اس، ایمیل (کارکرد، فیش حقوقی، مرخصی و …) از دستاوردهای راهکار منابع انسانی است که همراه با سرعت و دقت محاسبات جبران خدمت در رضایتمندی کارکنان موثر است.

حسابداری مدیریت

محاسبات دقیق قیمت تمام‌شده محصولات در بازار رقابتی و پوشش انواع روش‌های فرایندهای بهای تمام‌ شده، مدیریت را در تصمیمات کلان و نیل به اهداف سازمان همراهی می‌نماید. راهکار حسابداری مدیریت به گونه ای طراحی شده که ضمن پوشش فعالیت‌های مورد نیاز اکثر کسب و کارها، از انعطاف برای پوشش فرایندهای کسب و کارهای مختلف و سادگی عملیات به همراه گزارشات تحلیلی برخوردار باشد.

مدیریت پیمان

مدیریت و کنترل پیشرفت مالی پیمان ها (کارفرمایی و پیمانکاری) از مزایای استفاده از نرم افزارهای راهکار مدیریت پیمان است. پوشش فرایند انواع صورت وضیعت ها ( عادی، اصلاحی، تعدیل و … ) و همچنین کنترل و ردیابی ابلاغیه، اصلاحیه و الحاقیه پیمان را انجام دهید.

اتوماسیون اداری

کارها و نامه ها را با دقت و سرعت در سازمان جاری نموده و با گزارش مسیر و آخرین وضعیت اقدامات آن کنترل و ردیابی موثرتری را در تمامی شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ (گروه شرکتها) با کارتابل‌های یکپارچه تجربه نمایید.

1395 - تمامی حقوق این سایت برای شرکت سپینا محفوظ است.

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید