نرم افزار پخش در راهکارهای یکپارچه

یکی از مهمترین موضوعاتی که مدیران با آن مواجه هستند تصمیم گیری در باره کانال های پایدار توزیع و فروش محصولات خود می باشد چرا که این تصمیم به معنای رساندن محصول تولیدشده به مصرف کنندگان در زمان و مکان مناسب با رعایت مسئولیت های اجتماعی و محیط زیست می باشد که می تواند باعث ارتقای جایگاه شرکت در بین رقبا شود و زمینه ساز اعتماد مشتریان به شما فراهم کند. اینجاست که راهکار نرم افزاری پخش برای کسب و کارها بسیار حائز اهمیت می شود.

نرم افزار پخش

استراتژی های گوناگونی را برای افزایش کارایی فرآیند شبکه فروش محصولات می توان ارائه داد و متغیرهای بسیار مهمی همچون بهبود فناوری، استفاده از نام های تجاری مشهور و تکمیل سبد محصول و مدیریت بهینه حمل و نقل و انبار و استفاده از روشهای کارا و بهره ور در وصول مناسب و به موقع کالاهای فروخته شده استفاده نمود که نتیجه آن می تواند بر افزایش کارایی کانال های شبکه پخش بیفزاید و استراتژی پخش را با توجه به شرایط پیچیده محیطی امروز تعیین نمود تا ضمن افزایش کارآیی باعث کاهش هزینه های توزیع و فروش و در نتیجه سودآوری بیشتر شرکت شود.

راهکار پخش

امروزه یکی از عناصر بازاریابی که نقش تعیین کننده ای در مسیر موفقیت تولید کنندگان، در بازارهای صنعتی تعیین میکند، سیستم توزیع و پخش شرکت ها می باشد. در واقع با توجه به پدیده جهانی شدن و رقابتی تر شدن صنایع، نیاز به یک سیستم پخش یکپارچه و هماهنگ، بیش از گذشته احساس می شود. امروزه تولیدکنندگان همواره متغیرهای تاثیر گذار بر روی ساختار کانال پخش شرکت را مورد ارزیابی قرار می دهند و متناسب با آنها به اصلاح ساختار پخش محصولات فعلی شرکت پرداخته و یا در صورت نیاز اقدام به طراحی یک سیستم پخش جدید می نمایند در واقع نوع ساختار کانالهای پخش می تواند یک مزیت رقابتی برای شرکتها محسوب شود.

نرم افزار پخش

مدیران بازاریابی باید بگونه ای نسبت به طراحی سیستمهای پخش جدید اقدام کنند که حتی الامکان کپی برداری از آنها توسط رقبا غیر ممکن باشد. شرکتهای پخش مویرگی یکی از اساسی ترین نقشها را در پخش کالا در سطح کشور انجام می دهند. نقش اساسی این شرکتها در پخش کالاها و رساندن آنها به دست مصرف کنندگان بر هیچ کس پوشیده نیست. امروزه با پیشرفت تکنولوژی بدون شک شرکتهایی در دنیای تجارت موفق خواهند بود که از سرعت عمل، دقت و کیفیت مناسبی در کانال های شبکه پخش محصولات خود برخوردار باشند.


مدیران درانتخاب کانالهای پخش باید دقت کنند چون فاکتورهای تعیین کننده دربازاریابی را کم و بیش می توان تغییر داد ولی کانال شبکه پخش زمانی که انتخاب شد به آسانی قابل تغییر نمی باشد. با توجه به نگاه جدید مدیران و گسترش مسئله پخش و شاخه های آن، مفهوم توزیع فیزیکی و مدیریت بر آن از اهمیت بالائی برخوردار می باشد. تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی، کنترل خدمات و هزینه و تعادل بین آنها ازجمله وظایف مدیران توزیع فیزیکی است در عصر حاضر شرکتهایی موفق هستند که بتوانند ابزار بازاریابی حرفه ایی با استفاده از فنآوری روز را در اختیار داشته و به بهترین وجه از آن بهره برند. غالباً مدیران شرکتهای تولیدی و پخش به دنبال مدیریت و یکپارچه سازی اطلاعات در زمینه های خرید، فروش و حسابداری مشتریان خود میباشند؛ از طرفی نرم افزار پخش مانند راهکار پخش راهیار بر اساس روش های روز جهانی تولید شده است و یکی از راهکارها نرم افزاری، سیستم یکپارچه می باشد با توجه به اینکه فرآیند پخش و فروش در سازمان ها می تواند متفاوت باشد در نرم افزار پخش مویرگی می توان نسبت به اضافه کردن قابلیت های جدید مورد نیاز اقدام نمود.

نرم افزار پخش

با امکان نصب نرم افزار پخش راهیار بر روی موبایل و تبلت ضمن تسهیل کار برای بازاریابها موجب افزایش سرعت در کسب اطلاعات توسط مدیران و حذف عملیات ورود اطلاعات و کنترل در لحظه را مهیا میکند، به نحویکه نظارت دقیقتری بر عملکرد هریک از اجزای فروش و توزیع را ایجاد میکند و درنهایت فروش بیشتر و کاهش هزینه های جانبی را در بر خواهد داشت و می توان استراتژی های جدید را در شبکه پخش و فروش برنامه ریزی کرد و همواره نتایج بدست آمده را با بودجه های از قبل تعیین شده مقایسه نمود.و شما را قادر می‌سازد تا عملکرد تحویل را بهبود بخشید و در عین حال هزینه‌ها را کاهش دهید. راهکار‌پخش راهیار به شما کمک می‌کند تا فرآیندها را ساده کنید و در عین حال چابکی کسب‌وکار خود را بهبود بخشید.

برای خودکار کردن شبکه پخش، باید از نرم افزار مناسب برای پشتیبانی از اتصال بین تمام بخش ها، انبارها و تیم ها بهره ببرید. داده های شما باید به سرعت به اشتراک گذاشته شوند و در زمان واقعی به روز شوند. به این ترتیب می‌دانید که موجودی چه دارید، کجاست، کجا می‌رود، چقدر هزینه دارد، چه سفارش‌هایی تحویل شده‌اند، سابقه خرید مشتری چیست.

فناوری مناسب همچنین به شما امکان می دهد محصول خود را پس از خروج از مرکز توزیع خود دنبال کنید. می‌توانید قبل از اینکه به دست شما برسد، آن را از محل عرضه‌کننده پیگیری کنید، و پس از خروج از انبار، می‌توانید زمانی که به مشتری خود تحویل داده می‌شود، دنبال کنید.برای اتوماسیون واقعی، شما نیاز به دید کامل در کل کسب و کار خود دارید.

راهکار پخش راهیار

با خریدی آسان، راحت و لذت بخش به مشتریان خود این امکان را می‌دهید که از طریق هر کانالی که انتخاب می‌کنند، مستقیماً سفارش‌ها را خریداری و دریافت کنند. این نه تنها خرید را برای مشتری قابل کنترل تر می کند، بلکه وفاداری به برند را نیز تقویت می کند. اگر فرآیند خرید را آسان کنید، مشتریان به احتمال زیاد برای خرید دیگری باز خواهند گشت. بنابراین، هدف اصلی اجرای یک استراتژی تحقق همه‌کانال ها، بهبود رضایت مشتری و در عین حال افزایش کارایی شبكه پخش و کاهش هزینه‌ها است و استفاده از قدرت فناوری قوی برای بهبود کارایی کل عملیات ضروری است.فناوریها شما را چابک، سازگار و موثر می کند و شما را از رقبا جلوتر نگه می دارد.

با راهکار نرم افزاری پخش راهیار اجرای روان عملیات، بدون تنگناها یا تاخیرها، راهی عالی برای بهبود کارایی داشته باشید. راهکار پخش سرد و گرم راهیار یک راه حل مطمئن برای بهینه‌سازی گردش کار شبکه توزیع شما است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *