خدمات پس از فروش خدماتی است که پس از خرید و استقرار محصول در قالب قراردادی مشخص به خریدار نرم افزار ارائه می شود. گروه نرم افزاری سپینا، پشتیبانی پس از فروش را به عنوان یک استراتژی نگاه می‌کند، زیرا منجر به رضایت و وفاداری مشتریان می‌شود ارائه خدمات خوب به مشتریان برای کسب موفقیت آنها در کسب و کار بسیار مهم است.

گروه نرم افزاری سپینا نوآوری‌های نوین را برای خودکارسازی سیستم‌های خدمات مشتری متمرکز کرده ‌است، اما عنصر انسانی را در کنار انواع تکنولوژی ها، به عنوان عامل ضروری هم حفظ کرده است. نمونه هایی از خدمات پس از فروش شامل رفع خطاها، آموزش برای کاربران جدید یا آموزش مجدد برخی از فیچرها و امکانات جدید یا اصلاح و طراحی گزارش ها می باشند.

پشتیبانی یا خدمات پس از فروش

پشتیبانی به عنوان کانال ارتباطی با مشتری در آموزش کاربردها یا قابلیت‌های جدید در سیستم ها پس از فرآیند فروش و استقرار می باشد با آموزش حداکثری از امکانات و فیچرهای سیستم ها، تاثیر گذاری نرم افزارها در فرایندهای جاری افزایش یافته و ارزش گذاری آنها در کسب و کارها به‌طور محسوسی افزایش میابد.

نمونه هایی از خدمات پشتیبانی

برخی از نمونه‌های خدمات پس از فروش شامل نصب مجدد نرم افزار به خاطر جابجایی سرور، آموزش کاربران جدید، آموزش های گروهی که به‌صورت موردی برگزار می شوند یا جلسات فنی یا راهکارهای نرم افزاری که برای بهبود فرایندهای جاری یا درخواست های جدیدی می باشندکه می توان آنها را در قالب خدمات پس از فروش انجام داد.

خدمات پس از فروش سپینا

برخی از مدل های خدمات پشتیبانی فنی عبارتند از:

تماس تلفنی(HELP DESK)

چنین خدماتی به عنوان بخشی از خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می شود و از طریق پروتکل های ارتباطی در بستر اینترنت به مشتریان سرویس های غیرحضوری ارائه می گردد.

پشتیبانی آنلاین در زمان واقعی

از طریق پورتال (CRM) امور مشتریان گروه نرم افزاری سپینا به آدرس SEPINA.IR، مشتریان می توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند و در کوتاهترین زمان ممکن یکی از کارشناسان نسبت به پاسخگویی اقدام می کند همچنین مشتریان می تواند فرآیند درخواست خود را در این قسمت پیگیری کنند.

خطوط خودکار خدمات مشتری

خطوط خودکار امور مشتریان گروه نرم افزاری به سر شماره ی 02191070120 خدمات مشتریان می باشد مشتریان برای مسائل و سوالات و درخواست های خود می توانند از طریق این شماره با کارشناسان خدمات پس از فروش ارتباط بگیرید.

پشتیبانی حضوری

کارشناسان واحد خدمات پس از فروش گروه نرم افزاری سپینا در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به مشتریان از طریق اینترنت یا تلفن پاسخگو می باشند و با توجه به کیفیت و سرعت در پاسخگویی و رضایت مشتریان، تعداد مراجعات کارشناسان به سایت مشتری کاهش قابل ملاحظه ای داشته است اما بنا به هر دلیلی که نیاز به حضور کارشناسان در محل مشتریان احساس شود کارشناسان واحد خدمات پس از فروش گروه سپینا در سایت مشتریان حضور پیدا می کنند.

1395 - تمامی حقوق این سایت برای شرکت سپینا محفوظ است.

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید