شرکت سپینا راهكارهای صنایع خود را با توجه به انداره كسب و كارها در صنايع مختلف و متناسب با فناوری‌ها و مدل‌های روز آماده و ارائه نموده است. مزيت رقابتی كسب و كارها با استفاده از اين راهكارها افزايش مي يابد.

مزیت رقابتی نسبت به رقبا مزیتی است که با ارائه ارزش بیشتر به مصرف کنندگان، چه با قیمت های پایین تر و چه با ارائه مزایا و خدمات بیشتر، به دست میاید.

موج اطلاعات، اقتصاد امروز را فرا گرفته است و هیچ شرکتی نمی تواند از اثرات آن فرار کند. کاهش چشمگیر هزینه های به دست آوردن، پردازش و انتقال اطلاعات، شیوه تجارت ما را تغییر داده است.اکثر مدیران می دانند بیشتر وقت آنها برای کسب اطلاعات در فناوری اطلاعات و تأثیرات آن صرف می شود و نیاز مدیران به کسب اطلاعات در حال افزایش می باشد. مدیران با بهره مندی از اطلاعاتی که از به کارگیری راهکارهای شرکت سپینا تولید می شوند، می توانند مزیت رقابتی کسب و کار خود را افزایش دهند.

راهکار صنایع
راهکارهای صنایع

راهكارهای صنایع سپينا شامل كلیه حوزه های سازمان، از قبیل حوزه مالی، بازرگانی، فروش، منابع انسانی و … می باشند كه به صورت یکپارچه طراحی شده اند.

نرم افزارهای سپینا در بستر اینترنت اجرا مي شوند اين خصوصيت سازمان هايی را كه به صورت غيرمتمركز هستند و توزيع جغرافيایی دارند را با امنيت مناسب و سرعت بالا پشتيبانی مي كند. اين راهكارها باعث افزايش مزیت رقابتی در كسب و كار با كمترين هزينه مي گردد.

« راهکارهای صنایع سپینا »

راهکار پیشران آموزشی

راهکار پیشران آموزشی

بستر آموزش آنلاین

1395 - تمامی حقوق این سایت برای شرکت سپینا محفوظ است.

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید